Drzwi otwarte w najbliższą sobotę!

To już w tę sobotę 25 maja zapraszamy kandydatów na studia do Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

W godz. 10.00 -15.00 czekamy na Was na stoisku nr 21.

Opowiemy:
  • jakie kierunki studiów można realizować w trybie kształcenia na odległość
  • jakie obowiązują terminy i zasady rekrutacji na studia przez Internet
  • jakie narzędzia zdalnej komunikacji pomagają naszym studentom zdobywać wiedzę
  • jak zajęcia stacjonarne i zjazdy laboratoryjne przyczyniają się do usystematyzowania przyswojonych wiadomości
  • jak wybrać dogodną ścieżkę kształcenia języka obcego

Spotkasz się ze studentami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wrażeniami oraz pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze kierunku studiów.

Spotkania na Wydziałach

Drzwi do swoich sal, laboratoriów i pracowni otworzą nasze Wydziały. Dzięki temu będzie można bliżej i lepiej poznać miejsca, ludzi i oczywiście kierunki studiów.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Gmach Elektroniki, ul. Nowowiejska 15/19

10.30–12.00 – Zwiedzanie Wydziału z przewodnikiem, wizyty w laboratoriach, prezentacje kół naukowych

12.00–14.00 – Prezentacje kierunków studiów, s. 133